Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kielcach

Dane teleadresowe

 

 Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kielcach

ul. Ściegiennego 203, 25-116 Kielce

tel. 41 361 88 17, fax: 41 361 65 27

e-mail: biuro@piw.kielce.pl

 
 

 

stanowisko nazwisko telefon e-mail
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Kielcach Lek. wet. Wiesław Wyszkowski  wewn. 11; gsm 668316202 wieslaw.wyszkowski@piw.kielce.pl
Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii lek. wet. Jarosław Sułek  wewn. 14; gsm 668316228 jaroslaw.sulek@piw.kielce.pl
Zespół ds. bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych  
starszy inspektor weterynaryjny ds.bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych lek. wet. Aleksandra Bryła   wewn. 19 aleksandra.bryla@piw.kielce.pl
 inspektor weterynaryjny ds.bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych lek. wet. Michal Malinowski  wewn. 18 michal.malinowski@piw.kielce.pl
starszy inspektor weterynaryjny ds.bezpieczeństwa żywności, pasz oraz ubocznych produktów zwierzęcych lek. wet. Ewelina Boś Wójcik wewn. 18,  ebw@piw.kielce.pl  
starszy specjalista ds. środków żywienia zwierząt oraz nadzoru nad ubocznymi produktami pochodzenia zwierzęcego  Maciej Zacharias wewn. 14;  maciej.zacharias@piw.kielce.pl
Zespół ds. zdrowia i ochrony zwierząt  
starszy inspektor weterynaryjny ds. zwalczania chorób zakaźnych zwierząt i ochrony zwierząt lek. wet. Jacek Pawlak wewn. 17 gsm 501098494 jacek.pawlak@piw.kielce.pl
starszy inspektor weterynaryjny ds. zwalczania chorób zakaźnych zwierząt i ochrony zwierząt - koordynator programu zwalczania choroby Aujeszky'ego lek. wet. Katarzyna Leszczyńska

wewn. 24 gsm

664 416 702

katarzyna.leszczynska@piw.kielce.pl
starszy inspektor weterynaryjny ds. zwalczania chorób zakaźnych zwierząt i ochrony zwierząt- kontroli CC lek. wet. Joanna Czerwik

wewn. 31 gsm

668204795  

joanna.czerwik@piw.kielce.pl
starszy inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt lek. wet. Justyna Jelonkiewicz wewn. 13 justyna.jelonkiewicz@piw.kielce.pl
 inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt lek. wet. Gabriela Kurzawska wewn. 21 gabriela.kurzawska@piw.kielce.pl
 inspektor weterynaryjny ds. zdrowia i ochrony zwierząt lek.wet. Aleksandra Semik Pękalska wewn.13  aleksandra.semik-pekalska@piw.kielce.pl
starszy kontroler weterynaryjny Agata Miernik Relidzyńska  wewn. 32 gsm 668205139  agata.miernik@piw.kielce.pl
kontroler weterynaryjny Rączkiewicz Aneta wewn. 15 gsm 668205139  aneta.raczkiewicz@piw.kielce.pl
Zespół ds. finansowo- księgowych,  
główny księgowy  Irena Guzera wewn. 12 irena.guzera@piw.kielce.pl
zastępca głównego księgowego Agnieszka Barucha wewn. 23 agnieszka.barucha@piw.kielce.pl
starszy specjalista ds. administracyjno- księgowych Marta Szcześniak  wewn. 26 marta.szczesniak@piw.kielce.pl
inspektor ds. administracyjno-księgowych Anna Dróżdż  wewn. 16 anna.drozdz@piw.kielce.pl
starszy referent ds. finansowo ksiegowych Paulina Pokładek wewn. 28 paulina.pokladek@piw.kielce.pl
Zespół ds. administracyjnych     
starszy specjalista ds.administracyjnych Irmina Kaczmarczyk  wewn. 10 irmina.kaczmarczyk@piw.kielce.pl
sekretariat   41 361 35 27, 3618817, 3620679 biuro@piw.kielce.pl